Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Alanında uzman kişilerden kurulmuş LEDBOX, Tüketiciye sıra dışı, interaktif ve özgün bir deneyim sunar. Sağlık, Tekstil, Otomotiv, Reklam ve Fuarcılığa kadar her sektöre hitap eder. Ledbox ürünleri; tüketicinin yoğunlukta olduğu, Avm'lerden Havalimanlarına kadar her alana uygunluğu, istenilen her boyutta çalışılabilir, görsel değişimi ve kolay kurulumu ile tercih edilmektedir. Teknik ekip desteği ile uzun yıllar kullanabileceğiniz Ledbox ürünleri ile reklam maliyetlerinizi minimize etmek sizin elinizde… Geleneksel billboard ve afişlerin yanında Ledbox, dikkat çekici yapısıyla markalar için büyük avantaj sağlıyor… Bizimle çalışmak bir ayrıcalıktır...

Uygulama Alanları

MAĞAZA VE VİTRİNLER

Ledbox

HAVA LİMANLARI

Ledbox

METRO İSTASYONLARI

Ledbox

FUAR VE STANDLAR

Ledbox

Gerçek Yorumları

"Ledbox ile müşterilerimizin vitrinleri yeniledik Kumaş olması sayesinde yoğun ışık alan noktalarda dışarıdan gelen ışıkları yansıtmıyor ve bu sayede görselin görünürlüğünde herhangi bir eksilme yaşanmıyor, kesinlikle tavsiye ederim..."
Greatworkdwide / Reklam Ajansı

"Görsel tanıtımlarımızda Ledbox ile çalışmaya karar verdiğimizde iyi bir tanıtım yapacağımızı hissetmiştim, teşekkür ledbox...
Cüneyt Mert / Dergi Tasarimcisı

"Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ledbox ile çalıştım inanılmaz kaliteli ve sağlam, çok memnun kaldım, mutlaka tavsiye ederim paranız boşa gitmesin... "
Kurtça Şahin / Siğortacı

"Firmamız DSCİNVEST emlak fuarında ledbox ile çalıştık görsellerimiz inanılmaz göz alıcı oldu, ledbox ile çalışma çokta keyiflidi, mutlaka çalışmanızı tavsiye ediyorum..."
Mustafa Budak / Fotoğraf Sanatcısı