Bilgiler

LEDBOX NEDİR ?

Reklamcılık, mağazacılık, fuarcılık, stand ve tanıtım alanlarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Ledboxkolay kurulumu, kolay nakliyesi ve çok kolay görsel değişimi özellikleriyle iç mekan reklam alanlarının bir vazgeçilmezi haline geldi.Ürünlerimizin montajını kendi ekibimizin yapabileceği gibi montaj konusunda hiçbir tecrübesi olmayan bir kişinin dahi kurulumu yapabileceği şekilde dizayn edilerek özel bir kurulum şemasıyla müşterilerimize gönderiyoruz. Ledbox , yüksek kalite standartlarına sahip kumaşları ile (Alev Almaz ve Kırışmazlık özelliklerine sahip baskı kumaşları) güvenliğin üst planda tutulduğu AVM;ler, Havalimanları ve Fuar Alanları gibi yerlerde müşterilerimiz açısından ciddi bir avantaj sağlıyor. Özellikle vinil ve duratrans baskıya oranla kullanım kolaylığı sayesinde ilerleyen günlerde Ledbox; lar iç mekan reklam alanlarında hızla ve daha sık kullanılmaya başlanacak. Özellikle görsel değişimi için hiçbir teknik elemana ihtiyaç duymadan çalışma imkanı sağlayanLedbox, küçükten büyüğe tüm firmaların mağazalarında hak ettiği yeri alacaktır.

LEDBOX

Alev almaz ve kırışmaz özelliğe sahiptir. ...

LEDBOX

baskılı ve baskısız kullanılabilir. ...

LEDBOX

Dışardan gelen ışığı asla yansıtmaz. ...

LEDBOX

Kolay kurulum yapılır yer kaplamaz. ...

LEDBOX ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Ledbox olarak reklamcılık sektöründe tekstil germe panolarımızla fark yaratıyoruz.Ledbox panoları kullanıcılarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlenmektedir. Aydınlatılabilir kasa seçenekleri, ışık yansıtmayan ve alev almazlık, su tutmazlık gibi çeşitli belgelere sahip kaliteli kumaş çeşitleri ile farklı ölçülerde üretilebilen profil seçenekleriyle geniş bir ürün ağına sahiptir. Bu sayede Ledbox kullanıcıları ihtiyaçlarına en uygun ürünlere kolaylıkla ulaşabilmektedir.

TANITIM EKİPMANLARI

Ledbox panolarımızın yanı sıra fuar, stand, mağaza ve diğer alanlarda kullanabileğiniz tanıtım ekipmanlarımızla da sizlere pratik ve şık çözümler üretmeye devam ediyoruz. Markanızın sergilendiği her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz tanıtım ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz. Ledbox tanıtım ekipmanları stand, fuar, mağaza vb tanıtıma ihtiyaç duyulan bir çok noktada kullanıcılarına şık, pratik ve faydalı çözümler sunmaktadır.Ürünlerimizi ister kiralayabilir isterseniz de satın alabilirsiniz..

Sizde LEDBOX kalitesiyle tanışın binlerce memnun müşteri gurubumuza katılın...